dd

14 Kasım 2009 Cumartesi

"Animal Nitrate" ile Temizliğe Genel Bakış


Bugün, sevilmedik işler listemin top 5 sıralamasında başı çeken "EV TEMİZLİĞİ" işine giriştim.Yok yok başı her daim ÜTÜ çeker şimdi hakkını yemeyelim! Bu işleri müziksiz yapabilmemin mümkünatı yok!

Temizlik için ciddi bir hazırlık sürecim var. Burada temizliği çabucak bitirebilmek için belirli püf noktaları var. Süpürgenin homurtulu berbat sesinden de uzak durmak niyetiyle kulağıma mp3 playerımı son ses vermek sureti ile takıyorum! İşimiz uzun...

1- Başlamadan önce derin bir nefes al! Psikolojini hazırla; yapabilirsin!
2- Kulağa mp3 player'ı tak! Taktın mı!
3- Şarkı sıralamasına dikkat! Olur a' sinsice süzülerek listeye karışan ağır ve damar bir şarkı vardır, onlardan kaçarak uzaklaş!
4- Şöyle hareketli hatta gündelik hayatında aslında hiç de dinlemeyeceğin cıp tıs düm tek bir kaç eser(!) ekle sıralamaya!
5- Gözünü kapa aç ve işe giriş. Hurra!

Şimdi ben bu uzun girizgahı aştıktan sonra bugün de temizliğe girişmeye niyetlendim. Fakat tam o sırada kulağımda Suede- Animal Nitrate yankılanmaya başladı!!! Kalakaldım. Ne temizliği bırakabiliyorum ne de şarkıyı... Şunu fark ettim, Suede ruhumu ağır aksak, ne yapacağını bilemez bir hale sokuyor. Suede genelde bunalım dolu şarkılarıyla kalbimi fethetmiştir. Fakat animal nitrate daha farklı bir şeyi barındırıyor. Bu hafta da yalan oldum kısacası!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder