dd

17 Nisan 2010 Cumartesi

Patos ve Cinsellik Teması

Patos reklamları inatla cinsellik teması üzerinden gidiyor. Başlarda bu kadar göze batmayan bu durum son reklamları ile tavana vurmuş vaziyette! İyi de birader, cips ve seks arasındaki bağlantı nedir! Neden ısrarla bu temadan vazgeçmiyorsunuz?!Cips cinsel duyguları mı uyandırır?

- Alkol, sigara gibi sağlığa zararlı olduğu rivayet edilen şeyler cinselliği öldürdüğüne göre cipsin de olumlu bir katkısı olacağını sanmam!Cips seksi bir şey midir?

- Cips düşündüğümde aklıma yağlı oluşundan başka bir şey gelmiyor. Yağ fikri de tam olarak şu anda bana pehlivanı çağrıştırdığına göre cipsin seksi bi' şey olması namümkün. (ya da ne mümkün!)Cips yiyince seksi mi olunur?

-Aksine obeziteye giden yolda insanlık için küçük ama kendimiz için büyük bir adımdır.Birilerinin Patos reklamlarının metin yazarlarına cips ile seks arasındaki tek bağlantının ikisinin de 4 harfli olup son harflerinin "s" olmasından ibaret olduğunu açıklaması gerekiyor. Cips ve seks arasındaki bağlantı bundan öteye gidemez. I am so sorry...;)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder